Codedwap

Scooby-Doo! Pogromcy Wampirów - Filmowa Piosenka #3 (polski dubbing)

 • Uploaded on 29 Mar 2012

  Tylko na DVD od 23 marca 2012!

  Scooby-Doo: Pogromcy wampirów - najnowszy film pełnometrażowy już jest. Premiera tylko na DVD!

  Wampiry nie istnieją? A może jednak... Psy potrafią tylko szczekać? Czy na pewno...Szykujcie czosnek. Naostrzcie kołki. Nadchodzi nowy film pełnometrażowy Scooby-Doo. Nocne upiory przyprawią cię o ciarki, a Brygada Detektywów tę zagadkę rozwiąże śpiewająco! Tylko na DVD.

  Konkurs z okazji premiery "Scooby-Doo! Pogromcy wampirów" na http://www.facebook.com/Dzi...

  Pojechać do Luizjany, wziąć udział w festiwalu wampirzej piosenki... takie wakacje mogła zaplanować tylko Velma! i tylko Velma mogła wierzyć, że w takim miejscu uda się odpocząć od rozwiązywania zagadek! Daphne nie zdąży rozpakować wszystkich swoich walizek, a Scooby spróbować lokalnych chrupek - już trzeba będzie zabierać się do pracy! Gdy Valdronya, wampir sprzed wieków, opuści swoją trumnę w muzeum i zakłóci jedno z nocnych przedstawień Tajemnicza Spółka otrzyma nowe zlecenie!
  http://www.galapagos.com.pl...

  Podczas gdy Velma i Fred usiłują sporządzić listę podejrzanych i określić ich motywy, Kudłaty i Scooby-Doo próbują oszacować, jakie jest ryzyko ataku ze strony wampira. Duże? A co z ryzykiem ugryzienia...? Tymczasem Daphne ma inne zmartwienia: wbrew swojej woli została wybrana na pannę młodą! Czy ktoś wie, jak uwolnić się od porywaczy i uniknąć ślubu?

  Co jeśli Daphne zostanie wampirze żoną i demoniczny Valdronya odzyska swą moc? Czy Tajemnicza Spółka rozwiąże zagadkę na czas?

  Scooby-Doo: Pogromcy wampirów to 79-minut animowanego materiału filmowego w polskiej wersji językowej oraz dodatki specjalne SCOOBY-DOO! WAMPIRZA NUTA czyli karaoke ze Scooby-Doo (w wersji angielskiej z myślą o dzieciach uczących się języka).

  W polskiej wersji językowej udział wzięli doskonale znani Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński, Agata Gawrońska-Bauman, Beata Jankowska-Tzimas i Jacek Kopczyński.

  Channel GalapagosGalapagos

Codedwap

Download Links

TAGS:

Youtube Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . images . ucz . hawaii . nla . dot . bts . ed . dhs . weather