Codedwap

Łydka Grubasa - ZUS

 • Uploaded on 22 Apr 2017

  Utwór pochodzący z płyty "O-dur C-ból" (premiera: 1.04.2017).

  Posłuchaj całej płyty: https://youtu.be/3M8LffEahFM
  Podoba się? :) Wesprzyj nas i kup: http://rockfan.pl/shop/lydk...

  Najbliższe koncerty: https://www.facebook.com/pg...
  http://lydkagrubasa.pl/konc...
  www: http://www.lydkagrubasa.pl
  Profil FB: https://www.facebook.com/ly...

  Nagrań dokonano w Hertz Studio w dniach 30.01.-10.02.2017 r.
  Miksy i mastering: Sławek i Wojtek Wiesławscy
  Premiera: 1.04.2017 r.

  OGROMNE podziękowania składamy absolutnie WSZYSTKIM, mniej lub bardziej anonimowym ludziom, którzy przyczynili się do tego, że Łydka Grubasa dalej istnieje i tworzy. Tej płyty nie byłoby bez Was - bywalców naszych koncertów, organizatorów, właścicieli klubów, menadżerów, krewnych i wszystkich tych osób, którzy nie bali się nas zapraszać i polecać naszą radosną twórczość.

  WIELKIE, WIELKIE D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y!!!

  Gorąco dziękujemy: naszym żonom/narzeczonym za cierpliwość i wytrwałość podczas naszych nieobecności związanych z próbami, koncertami i nagraniami; Sławkowi i Wojtkowi Wiesławskim z Hertz Studio za pełen profesjonalizm i niesamowitą atmosferę podczas nagrań; Lolkowi i Myniowi z Enej Studio za udostępnienie studia i pomoc w aranżacjach (dętki w Adelajdzie i chórki w Genderze); sekcji dętej zespołu Enej - Czaplay, Pinki, Długi - za nagranie partii w Adelajdzie; Rafałowi Tasakowi z kapeli Insidius za polecenie Hertz Studio; Tajnemu za fotki; Januszowi Skierkowskiemu za genialny projekt okładki; Pukasowi za stronkę; Piranowi za wytrwałe wożenie naszych męczących dupsk na koncerty, do studia i z powrotem, uwagi aranżacyjne i pomoc w chórkach; Plastuchowi za chórki i wsparcie w aranżacjach; zespołowi Kabanos - za powierzchnię reklamową w postaci brzucha Zenka oraz pomoc w ogarnianiu mechanizmów okołomuzycznych; Marcinowi Koćmierowskiemu (Nocny Kochanek) - za pomoc w organizacji koncertów i wydaniu płyty i wielu, wielu osobom, o których nie pamiętamy.

  Podoba Ci się naszą muza? Skontaktuj się z nami:
  http://www.lydkagrubasa.pl
  https://www.facebook.com/ly...
  lydkagrubasa@gmail.com
  Management: Marcin Koćmierowski 668-474-877

  Channel Łydka Grubasa

Codedwap

Download Links

TAGS:

Youtube Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . images . ucz . hawaii . nla . dot . bts . ed . dhs . weather