Codedwap

Фільм ЖИВА - 2016.

 • Uploaded on 27 Mar 2017

  Жанр: Драма, історичний
  Країна: Україна
  Кінокомпанія: Invert Pictures

  Режисер: Тарас Химич
  Актори: Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Володимир Правосудов, Володимир Климук

  Сюжет:
  Фільм було знято за реальними подіями, які трапилися з Анною Попович у 1950-х роках. У 91 рік Попович розповіла свою історію авторам стрічки та дозволила її екранізувати. Більша частина зйомок відбувалися у Ґорґанах, у тих місцях, де відбувались події з життя Попович. Сцену з допитом головних героїв знімали у львівському Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», директор якого, Руслан Забілий, виступив консультантом фільму.
  Команда INVERT PICTURES і Taras Khymych щиро вдячні кожному нашому глядачеві за підтримку, за ваші позитивні слова, за те, що були поряд з нами від дня прем'єри фільму "ЖИВА" і до тепер.
  Сьогодні ми відкриваємо можливість переглянути наш фільм на каналі Vimeo на офіційній сторінці INVERT PICTURES безкоштовно протягом місяця.
  Гарного перегляду. Українське Незалежне Кіно - ми відкриті для світу. Ми відкриті для Вас.
  https://vimeo.com/210098851...

  Перша повнометражна ігрова стрічка українського режисера Тарас Химича. Історико-драматичний фільм «Жива» заснована на реальних подіях, про які розповіла Анни Попович. Власне вона і стала прототипом головної героїні.

  Кінострічка розповідає історію, яка відбувалася 1949 року в Карпатах. Молода Анна має надприродний дар – відчувати і передбачувати майбутню небезпеку. Рятуючись від загону МҐБ, головна героїня потрапляє в табір українських повстанців, де зустрічає свого друга дитинства на ім’я Ніко. Боротьба між МҐБ та повстанцями триває. У такій ситуації дар Анни стане неабиякою допомогою «лісовим побратимам».

  Історія жінки, яка своїм даром бачити віщі сни та передбачати майбутнє змінювала долі людей. Проте, чи зможе вона вберегти власне життя від небезпеки, чи підкориться їй власна доля?

  На глядача чекає гострий сюжет з властивим елементом – погонями і стрільбою, дружба і зрада та непроста історія кохання головної героїні.

  Більшість сцен зняті саме у тих місцях, де відбувалися реальні події. Головні ролі зіграли актори з Івано-Франківського драматичного театру. Один із саундтреків до стрічки написав Сашко Положинський.

  Channel STV studio

Codedwap

Download Links

TAGS:

Youtube Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . images . ucz . hawaii . nla . dot . bts . ed . dhs . weather